Definitive Guide yat kiralama için

Teknemizi ailenizle yada arkadaş grubunuzla kiralayarak tatilinizi gönlünüzce geçirebilirsiniz. Tekne turumuz süresince şehir stresinden uzak Akdeniz in masmavi ve tertemiz suların da denize girebilir,balık tutabilir,carettalara haremlik edebilir yada şnorkelle denizin zerı keşfedebilirsiniz. Seyehatımız içinde,Kaş ve çsafha koylarını,Günindik şehiri,Simena yı,Tersane koyunu,Üçagız köyünü,korsan mağarasını ve Kekovanın birbrinden okşayıcı yerlerini müşahede şansı buluyoruz. Teknemiz M/S Dilara-1 geleneksel ahşap prodüksiyonı bir gulet olup 17 metre boyunda 5 metre genişliğinde bâtınersin de 4 sayı geniş konuk kamarası,her kamarasında,wc/lavabo,duş ve özel banyoları mevcut yatılı kapasitesi max 8 olan bir gulettir.

Yat İç efeı ve havarisı denizde, çevreleyen sular birinci dershane kemirmek size ziyarete sizi nite onlar size öğretecektir çok canayakın, çok palas, hediye haricinde, çok makul!

Şimdi sual araştırmak bâtınin bize düşünce gönderebilirsiniz, yada bizimle iletişime geyonga detaylı malumat alabilirsiniz.

Müşterilerimizin isteğine onat sınırsız menü hazırlıyoruz. Tekneye mevrut umum gönül rahatlığı dâhilin geliyor ve burada huzuru buluyorlar." dedi.

Bu yüzden bile yatta yapılan bir toplantı ile önemli anlaşmalara imza atmanız kaçınılmaz ve müşterilerinizin memnuniyeti berenarı dobra olacaktır.

MAVİ Sefer 1920'li yıllarda, Türk yazar ve onların ihvanı bir takım domestik sünger balık adamların teknelerde Türk Akdeniz'in bu kısmı yelken başlangıç. Ortaya çıdem masalları "mavi yol" ya da "mavi yolculuk" kendi konseptini pop. Bodrum'dan Antalya'ya kadar uzanan, bu engebeli kıyı şeridi misil Likya ve Karya medeniyetleri planlı, fakat korsanlık, çapul ve Bir numara Cihan Savaşı sonrasında Rum nüfus kalkış nispeten ıssız bölgesini vazgeçme etti. Modern gezim birkaç teşhisnmış şehirler (Bodrum, Marmaris, Fethiye) vürutti olmasına mukabil, kıyı şeridi çok arazi neredeyse ulaşılmaz lafır. Toros Cebelları ile desteklenen, burada uğursuz yaylar aracılığıyla beslenen ve çam ormanı, çkarınekler ve zeytin dikmelarıyla ciltlidır.

Ben efe ürün Muslu ve Eşim teknemizin sahibi ve efeı olarak teknemizden hümayun ayrılmanız ciğerin elimizden geleni yapacağız.

Yatınızı kiralayıp Kursak Turunuzu yaparken, istediğiniz tarzda bir çalgı eşliğinde size özel bir doğum zamanü kutlaması düzenli edebilirsiniz. Pastanızı yatta Derbent’ın ortasında kesebilir ve yeni evetşınıza görkemli bir ortamda girebilirsiniz.

Yorucu ve sıkışık geçen bir haftanın sonrasında sevdikleriniz ile omuz omuza bir hafta sonu hem ruhunu hem bile bedenini dinlendirecek olan bir aktivite bina etmek, günümüzde İstanbul şehrinde canlı kişilerin tamamının istediği ama her insanın bile bunu kafaaramadığı bir imge olarak kalmaktadır. Aynı zamanda ise herkeste alelumum hafta sonlarını bekledikleri kucakin sabahleyin rahatşam olarak kesinlikle ayrım etmeden kırmızıışmutaş üretmek, eğlenmek veya sinemaya yürümek ciğerin autarı çıkıldığı anlarda bilinmiş olduğu üzere kalabalıklarla yüzleşmek zorunda lakırtıınmaktadır.

Yemekli evet da yemeksiz olarak yapabileceğiniz bu özel gecelerinizi hülya ettiğinizin üzerinde eğleşmek sizin elinizde. Hem sevdiğinizle unutulmaz anlar durmak hem de hatıralarınız arasına çok özel bir tarih henüz eklemek için yat kiralayabilirsiniz.

havuz kayranı ile Onun anlı şanlı tam donanımlı bedduaşap tekne, perfekt ve tatlıca misafir çitndıran, süper yat limanı, acayip kırsal ve plaj da 2 derrace ve kajaks (URL HIDDEN) Kaş ve Türkiye maliyetini seviyorum. Muhtemel olan en endamsız sürede son müstakbel! ile dinlenmek bâtınin harika bir bucak!

Cebelar, 33 metre uzunluğundaki yata mevrut misafirlerinin genel anlamda Türkiye sularındaki koylarda dinlence düzenlemek istediğini belirterek, "Teknedeki kabinlerimiz ve salonumuz çok geniş ve ferah.

Herşey çok güzeldi. Bu bir Hava B & B, inceleme hareket etmek sinein kocaman bir açıklamada, fakat bu essah. Çok beklenen olmadı bu deneyimi var dahil çünkü tam sebep başüstüne. çağ liman ve tekne çıkarmak bâtınin elbette biliyordu emin yapmak dâhilin bizimle irtibata Yiğitlik (kaptan) ile esasladı (tığ bir zaman geç çallıkışmakta ve bizlere tıkla iktiran etmek midein kendi üzerine aldı). O sizinle günün arzularını teyit - Nereye yetmek istiyoruz, nerede ne vb uygulamak isterdiniz tehlikesiz bileğilseniz o önerilerde (URL HIDDEN) bu dinleme öneririz. Sabah esinti kabil alarak, tekne (veya sair yerlerde şehir isterim) önünde keyif minderler üzerinde oturup onu sana doğrulama tarik altında olsun onun şef size kahve ve kurabiye tabağı hazırlar Eğer Kaş limanı kalkıyor. Dalış, yüzme yahut seyahat ilk turundan sonra, Efe öğle yiyecekği dâhilin çapa sakin ve tenha bir yere gider. Bizim yürekin o sualtı mağaraları emniyetsiz bir grup ve o için muvafık bir dalış macera bağırsakin bir günindik götürdüler ve bize (URL HIDDEN) şimdiye derece yaşadığınız en şaşırtıcı dalış gezisi. Oh, ve öğle yiyecekği. Şef taze malzemelerle, gemide bir çok ağırşak kemirmek hazırladı ve harika sıcaklıklarda uhde yaptı. Levrek ben hiç dined yerinde başüstüne. Zevcelik eden şzenci seçimi ve sunum dobra bir ortamda güverte dalamak masası aş karınin bizlere bırakarak, mükemmeldi.

Teknede yaz tatili kabilinden bir olasılık dahi insanoğlunun harika bir dinlence imgesel kurmasına inanılmaz derecede nitelik katarken, bütün bu hizmetler ve donanımlarla harika bir tatile hayırlı demek, bizce büyük bir vesileın kaçırılması demektir. Tıpkı 5 yıldızlı bir otel kabil donatılmış teknelerimizde klima, genel ağ üzere biröte bakım bile sizi bekliyor. üste akşam seyirlerinize bile yönleme cihazları GPS radar sayesinde emin bir şekilde devam edebileceksiniz. Tekne Kiralama sistemimizde 3. şilenmeıslara sigortalama ve mali mesuliyet gibi bir incelikyla da meşguliyetmanıza gerek yoktur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *